profesjonalne   usługi   danych   przestrzennych

Lidar online

Publikowanie danych LIDAR - sprawdź KRAKÓW LIDAR ONLINE za darmo !

Wspólnie z naszym partnerem, hiszpańską firmą  Dielmo oferujemy kompleksowe rozwiązanie umożliwiające udostępnianie danych LIDAR w trybie online poprzez serwis www. Dzięki zastosowaniu wydajnych algorytmów przetwarzania danych, oferujemy rozwiązanie które pozwala na sprawne zarządzanie danymi LIDAR i udostępnianie ich w wygodny sposób dowolnemu użytkownikowi dysponującemu dostępem do sieci internetowej.

 

Kraków. Chmura punktów o gęstości 12 pkt/m2 wyświetlona w systemie online dla obszaru całego miasta.

 

Dane w trybie online, mogą być udostępniane wskazanym użytkownikom za pomocą indywidualnego loginu i hasła. Klient posiadający dostęp do danych, może dokonać wstępnej analizy danych, wyświetlając je wg.:

 

 

Kraków-Wzgórze Wawelskie. Chmura punktów o gęstości 12 pkt/m2 wyświetlona w systemie online wg. kryterium klasyfikacji.

 

 

Użytkownik serwisu może w prosty sposób  wygenerować profil terenowy dla dowolnego miejsca, uzyskać widok 3D, wybrać stosowny fragment chmury punktów i zapisać w postaci pliku LAS na swoim komputerze lokalnym. 

 

Kopiec Piłsudskiego w Krakowie. Chmura punktów o gęstości 12 pkt/m2 wyświetlona w systemie online.

 

Dzięki dostępności chmury punktów w trybie online, użytkownik może samodzielnie ocenić, czy chmura punktów spełnia jego oczekiwania np. w zakresie poprawności klasyfikacji i dokonać decyzji w zakresie potencjalnego zakupu/pobrania danych na swój komputer osobisty.

 

Widok 3D Wzgórza Wawelskiego. Chmura punktów o gęstości 12 pkt/m2 wyświetlona w systemie online.

 

Kraków LIDAR online

Dla obszaru miasta Kraków udostępniliśmy dane LIDAR pozyskane z gęstością 12 pkt/m2 o łącznej pojemności około 300 GB.

Dane znajdują się w lokalizacji: GEOXY KRAKOW ONLINE 

 

Ze względu na charakter prezentowanych danych (własność firmy Geoxy) nie mogą być one pobierane w  postaci pliku LAS i gromadzone na komputerze zewnętrznym użytkownika.

 

Funkcjonalność pobierania danych jest podstawową opcją w rozwiązaniu LIDAR ONLINE i jest przedstawiona w poniższej animacji.

 

 

Wszystkich zainteresowanych prezentacją własnych danych LIDAR w trybie online prosimy o kontakt korzystając z adresu: lidaronline@geoxy.pl

Pod ten adres można również kierować wszystkie pytanie techniczne związane z oferowaną usługą.